Alfavox inspiruje na WeBB MeetUp

Opublikowane przez: Alfavox
Kategoria: Partner / News

Alfavox został partnerem strategicznym jubileuszowej 5. edycji konferencji WeBB MeetUp, która odbędzie się 7 grudnia na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Wśród prelegentów znaleźli się programiści firmy – Łukasz Krzywizna oraz Przemysław Grzywa, których prezentacja, jako jedna z najciekawszych, została wybrana przez organizatorów wydarzenia.
Łukasz Krzywizna i Przemysław Grzywa poprowadzą prelekcję nt. „Token Authentication in ASP.NET Core (JWT)”, podczas której zaprezentują „na żywo” implementację JWT oraz zademonstrują, w jaki sposób przeprowadzić pomyślną autentykację użytkowników za pomocą prostej aplikacji SAP, z wykorzystaniem Asp.Net Core oraz Angular 2.

Alfavox jest firmą, która wyrosła i umocniła swoją pozycje na rynku dzięki zaangażowaniu i pasji ludzi, którzy kochają to, co robią, identyfikują się ze swoimi pomysłami oraz chętnie dzielą się wiedzą. Potrafimy się wzajemnie inspirować i motywować, jesteśmy ciekawi siebie oraz otaczającej nas rzeczywistości.

Udział w konferencji WeBB MeetUp jest dla nas świetną okazją do aktywnego uczestniczenia w życiu lokalnej społeczności. Chętnie wspieramy tego typu inicjatywy, które umożliwiają ciągły rozwój, zwłaszcza z zakresu nowoczesnych technologii.

Przyjedziemy tam z dużą porcją technologicznych nowinek i ciekawych pomysłów, ale także z otwartością na informacje od naszych kolegów z branży 

Michał Góra, członek zarządu Alfavox.

WeBB MeetUp to cieszące się dużym zainteresowaniem spotkanie pasjonatów i miłośników IT. Główną ideą wydarzenia jest szerzenie dobrych praktyk, unikatowej wiedzy i doświadczenia z dziedziny nowych technologii. Organizatorzy bardzo starannie wybierają prelegentów, którzy dzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem i wiedzą, przedstawiają ciekawe narzędzia oraz nowości z ryku IT. Więcej informacji na temat wydarzenia: http://webbmeetup.com/