Polskie Forum Call Center > Artykuły > News / Partner > CCC po raz kolejny partnerem spółki ARDIAN jako udziałowiec większościowy

CCC po raz kolejny partnerem spółki ARDIAN jako udziałowiec większościowy

Opublikowane przez: Polskie Forum Call Center
Kategoria: News / Partner

CCC chce dalej rozwijać swoją obfitującą w sukcesy działalność biznesową i otwiera nowe biura na dotychczasowych i nowych rynkach. W tym celu od 2018 roku CCC ponownie podejmie współpracę ze spółką ARDIAN.

Sprawdzeni partnerzy kontynuują historię sukcesu CCC.

CCC jako jeden z ostatnich niezależnych europejskich dostawców pragnie pełnić aktywną rolę w trwającej konsolidacji rynku usług BPO w Europie. Aby osiągnąć te cele, CCC planuje rozszerzyć swoją działalność biznesową związaną z obsługą obecnych i nowych klientów, poszerzać ofertę usług i wejść na nowe rynki. Aspekt ten, szczególnie w obliczu tendencji w kierunku zwiększania stopnia cyfryzacji, skrywa znaczny potencjał wzrostu w zakresie świadczenia nowych usług dla klientów.

Spółka Ardian w latach 2009 – 2013 zainwestowała w CCC poprzez swój II Fundusz Rozwoju AXA (AXA Expansion Fund II), towarzysząc szybko rozwijającej się firmie przy wdrażaniu jej międzynarodowej strategii ekspansji. W okresie tym liczba pracowników wzrosła ponad dwukrotnie. Dzięki ponownemu wsparciu ze strony spółki Ardian, CCC planuje dalsze wzmacnianie swojej pozycji lidera.

Christian Legat, Dyrektor Zarządzający w CCC, powiedział:

„Zespół spółki Ardian pod kierownictwem Dirka Wittnebena i Marka Abadira bardzo dobrze rozumie nasz model biznesowy i istotne czynniki stymulujące rozwój rynku. Nasza współpraca w latach 2009-2013 była bardzo owocna i jesteśmy przekonani, że będziemy dalej kontynuować ten sukces. Dzięki naszej świetnej pozycji na rynku niemieckojęzycznym i unikatowemu portfolio klientów, w skład którego wchodzą firmy, które są liderami w swoich sektorach, jesteśmy doskonale przygotowani na pozyskiwanie nowych klientów i przekonywanie ich o atrakcyjności naszych usług. Jednocześnie nadal chcemy rozwijać naszą współpracę z obecnymi klientami poprzez ciągłe poszerzanie palety naszych produktów. W naszej działalności wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne we wszystkich kanałach komunikacji, aby generować rzeczywistą wartość dodaną dla naszych klientów i obejmować szersze spektrum wartości dodanej.”

Dirk Wittneben, Dyrektor Zarządzający Ardian Expansion, powiedział:

„Cieszymy się, że będziemy mogli towarzyszyć wybitnemu zespołowi zarządzającemu CCC pod kierownictwem Christiana Legata, Ulfa Herbrechtera i Thomasa Nemeca w kolejnej fazie rozwoju. Dzięki tej współpracy podkreślamy również nasze kompetencje w zakresie wspierania firm różnej wielkości, znajdujących się na bardzo różnych etapach rozwoju.” Marc Abadir, Dyrektor Zarządzający Ardian Expansion, dodał: „Bazując na naszych bardzo pozytywnych doświadczeniach, cieszymy się, że znów możemy towarzyszyć zespołowi CCC w jego dalszych sukcesach. Jako czołowi dostawcy usług wysokiej jakości, jesteśmy przekonani, że CCC wciąż będzie czerpać korzyści z szybko zmieniających się nawyków komunikacyjnych konsumentów i rosnącego znaczenia dialogu z klientem dla rozwoju marki.”

Od 2014 roku firma CCC wraz z Silverfleet Capital jako udziałowcem większościowym, otworzyła 8 nowych biur na dotychczasowych i nowych rynkach oraz pozyskała nowych, szybko rozwijających się klientów.

Umowa przejęcia Grupy CCC od Silverfleet Capital została podpisana i podlega zatwierdzeniu przez organy antymonopolowe.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.