Forum Call Center partnerem CCW2015 w Berlinie

Opublikowane przez: Polskie Forum Call Center
Kategoria: News / FCC

Fundacja Forum Call Center została ponownie partnerem największego wydarzenia branżowego w Europie targów i kongresu CCW 2015 w Berlinie.

CCW w Berlinie to obok londyńskiego Customer Contact Expo najważniejsza impreza branżowa w Europie. W tym roku w ramach targów swoje produkty i usługi zaprezentuje ponad 250 firm z 15 państw. Podczas kongresu najlepszymi praktykami podzieli się ponad 50 prelegentów z największych firm branży call center.

Końcówka lutego w Berlinie już dawno wpisał się kalendarium działań Forum Call Center – potwierdza Maciej Buś – Prezes fundacji Forum Call Center – Rynek niemiecki, a właściwie DAS czyli Niemcy, Austria i Szwajcaria jest jednym z największych o ile nie największym w Europie. Ilość firm, projektów, konceptów prezentowanych na targach oraz podczas kongresu to dla nas potężny zastrzyk wiedzy i inspiracji”.  

CCW 2015 to w sumie aż 4 dni wypełnione przez trzy zasadnicze aktywności: kongres, targi oraz warsztaty. Tradycyjnie impreza odbędzie się tradycyjnie w Estrel Convention Center przy Sonnenallee 225 oczywiście w Berlinie.

Już wkrótce przygotujemy szerszy opis samego wydarzenia, który pomoże podjąć decyzję odnośnie udziału w tym wydarzeniu.