Forumowe podsumowanie września 2016

Opublikowane przez: Polskie Forum Call Center
Kategoria: FCC News

Czy Tobie również wrzesień minął nie wiadomo kiedy ? Weszliśmy mocno w jesienny sezon konferencyjny. Dostarczamy Ci jak najlepszą wiedzę i inspirację. Nowe kalendarium, nasze patronaty i oczywiście relacje. Spędziliśmy kolejne dni i noce by oddać w Twoje ręce nowe forumcallcenter.pl. No i tematy miesiąca – to one teraz wyznaczają wątki, na których chcemy się koncentrować. Zapraszamy do podsumowania września.

Nowe forumcallcenter.pl

Przebudowaliśmy całkowicie nasz główny serwis internetowy. Naszym dążeniem było stworzenie miejsca, gdzie będzie można znaleźć odpowiedź na niemal każde pytanie związane z obsługą klienta i szeroko pojętą komunikacją obsługową marki z jej klientami. Wdrożyliśmy sporo nowych funkcjonalności, na nowo usystematyzowaliśmy treści i skoncentrowaliśmy się na użyteczności serwisu. Udostępniliśmy całkiem nową platformę wiedzy, ale również współdziałania. Przeczytaj koniecznie o tym co, jak i dlaczego się zmieniło.

Początek jesiennego sezonu konferencyjnego

Wraz z początkiem „roku szkolnego” kalendarz zaczął się zapełniać wydarzeniami branżowymi. We wrześniu objęliśmy naszym patronatem 3 spotkania biznesowe i jedną konferencję. Obserwujemy niestety wciąż zbyt małe zainteresowanie udziałem w organizowanych wydarzeniach. Jednocześnie uczestnicząc przynajmniej w wybranych możemy śmiało potwierdzić, że ich jakość się zdecydowanie poprawiła. Mieliśmy swój istotny udział w Customer Congress. Już niedługo opublikujemy merytoryczną relację. Stolik ekspercki Klientomanii cieszył się największym zainteresowaniem.

Temat miesiąca

Jedną z nowości Forum Call Center jest wprowadzenie tematów miesiąca. Co miesiąc zaprosimy Cię do zagłębienia się w ważny wątek. Z jednej strony agregujemy wokół niego wszystkie już zgromadzone treści, a z drugiej zapraszamy do tworzenia nowych. W ten sposób budujemy największą bazę konstruktywnej i użytecznej wiedzy. Wrzesień rozpoczęliśmy od wydarzeń branżowych. Podpowiadaliśmy razem z naszymi czytelnikami i partnerami jak wykorzystać uczestnictwo w konferencjach, seminariach i warsztatach, Co wybrać, a również zdajemy relację jak wyglądały poprzednie edycje najważniejszych eventów.

Październik miesiącem inspiracji

Pomyśleliśmy sobie tak: „W internecie pojawia się coraz więcej opisów rozmaitych przygód klientów z (najczęściej znanymi) markami. Niestety… umysły czytelników blogów, sieci społecznościowych, forów dyskusyjnych zdominowały te negatywne. Co możemy zrobić aby przebić się do świadomości użytkowników z mnóstwem przykładów świetnej obsług ?” Tak więc odpowiadając utworzyliśmy temat i powiązany z nim obszar Inspirującej obsługi klienta. W październiku skoncentrujemy się na gromadzeniu wyłącznie pozytywnych przykładów doświadczeń z obsługą. I wcale nie muszą to być spektakularne kampanie. Dzielmy się nawet najmniejszymi usprawnieniami, funkcjami, sukcesami. To będzie wyjątkowo pozytywny miesiąc.

Gdzie nas spotkasz w październiku

Październik to kolejny miesiąc konferencji. Nasz kalendarz jest już wypełniony terminami i zadaniami. Jeżeli chcesz nas spotkać zapraszamy:

 • 6.10.2016 do Wiednia na CCC Convention
 • 17.10.2016 do Warszawy na Klientomanię Live
 • 18-19.2016 do Warszawy na Next Generation Consumer Care
 • 19-20.10.2016 do Warszawy na Call/Contact Profit Center
 • 25.10.2016 do Warszawy na I Love Marketing

Najpopularniejsze artykuły w miesiącu wrześniu [Top 10]

Zestawienie na podstawie statystyk Google Analytics

 1. 4 mity na temat trendów contact center  – Maciej Buś [Blog] 25.09.2016
 2. Niekończąca się historia, czyli w odpowiedzi Pani Krystynie z Warszawy – Piotr Merkel [Blog] 31.08.2016
 3. Wiedzieć jak, czyli (nie tylko) o szkoleniach z Customer Experience – Piotr Merkel [Blog] 8.09.2016
 4. 8 sposobów na sprawną infolinię czyli pozwól klientom się dodzwonić – Systell [ Technologia] 13.09.2016
 5. 7 życiowych umiejętności, których nauczysz się, pracując w call center – Telmon [HR] 27.11.2015
 6. 4 kroki do osiągnięcia sukcesu omnichannel marketingu – Marek Włodarczyk [Strategie / Omnichannel] 19.09.2016
 7. Nie bój się pracy w call center – Telmon [HR] 9.02.2016
 8. Jak dbać o jakość call center? – Systell [operacje] 23.09.2016
 9. 3 czynniki w obsłudze klienta, o których mogłeś zapomnieć  – Tomasz Paprocki [Strategie] 28.09.2016
 10. Call Center z domu – wprowadzenie do home workingu – Michał Stobiecki [HR] 18.11.2016