Maciej Buś zwycięzcą jubileuszowego CCC Special Award

Opublikowane przez: Polskie Forum Call Center
Kategoria: FCC News

8. października w Berlinie, podczas 18. CCC Convention Maciej Buś – prezes Fundacji Forum Call Center otrzymał prestiżowe, jubileuszowe wyróżnienie CCC Special Award za zaangażowanie i osiągnięcia dla rozwoju branży customer care.
Za ogromne zaangażowanie w rozwój branży call center i obsługi klienta w Polsce i poza jego granicami, promocję dobrych praktyk, integrację środowiska branżowego, za wyjątkową aktywność, niekończące się inspiracje, pomysły i wciąż nowe pomysły…” uzasadniała przyznanie tegorocznej nagrody Maria Hoffrichter-Zanetti z Competence Call Center.

CCC Special Award to jest specjalnym wyróżnieniem przyznawanym przez Zarząd firmy Competence Call Center osobom, które swoim działaniem, zaangażowaniem i postawą przyczyniły się do istotnego rozwoju branży customer care / service. Alumni nagrody tworzą CCC Hall of Fame. Tegoroczna nagroda ma szczególne znaczenie zarówno dla organizatorów jak i laureata. To już 10 wyróżnienie przyznane przez CCC, jednocześnie po raz pierwszy trafiło ono do przedstawiciela Polski.

 

Maciej Buś dołączył do zaszczytnego grona CCC Hall of Fame, do którego w ubiegłych latach weszli już między innymi Manfred Stockmann – prezes niemieckiego Call Center Verband (niemieckie stowarzyszenie call center), Dieter Fischer, prezes Swiss Association CallNet.ch (szwajcarskie stowarzyszenie call center), Xi Zhao, założyciel i prezes CCMWorld Group czy Madalina Vilau, inicjator wielu projektów i promotor branży customer care w Rumunii, organizator Customer Care Conference & Expo w Bukareszcie.

CCC Special Award od 10 lat jest wręczana podczas konferencji branżowej CCC Convention. Każdorazowo jej laureat dowiaduje się o wyróżnieniu w momencie ogłoszenia werdyktu. Nie inaczej było w tym roku.