Poznaj partnerów polskiej misji na CCW 2017

Opublikowane przez: Polskie Forum Call Center
Kategoria: FCC News

Partnerzy polskiej misji na CCW 2017 odzwierciedlają 10 elementów składających się na spójny profil potencjału naszego kraju w obszarze customer service. Poznaj firmy, z którymi wspólnie będziemy reprezentować Polskę na największej w Europie imprezie branżowej.

 Dobór partnerów dla naszej misji było nie lada wyzwaniem. Zależało nam na możliwie pełnym zaprezentowaniu możliwości i osiągnięć naszego kraju w obszarze produktów i usług wspierających obsługę klienta. Postawiliśmy sobie, ale i potencjalnym partnerom ambitny cel zdefiniowania unikalnego przesłania, które połączone razem przedstawią spójny obraz potencjału Polski.

Na polskim stoisku podczas CCW 2017 zaprezentujemy odwiedzającym potencjał Polski jako kraju innowacyjnego, z wypracowanym know how, obecnym światowych rynkach i otwartego na współpracę. Nasze możliwości osadzamy w trzech obszarach kompetencyjnych: wielojęzyczne usługi contact center, nowoczesne systemy contact center oraz innowacyjne rozwiązania wspierające pracę centrów obsługi. Ta właśnie systematyka stanowiła podstawę doboru partnerów.

Poznaj partnerów polskiej misji na CCW 2017

Polskie Forum Call Center

About Polskie Forum Call Center

Polskie Forum Call Center jest akceleratorem rozwoju branży Contact Center.Dostarczamy wiedzę, promujemy najlepsze praktyki, budujemy platformę porozumienia rynkowego, motywujemy do współdziałania.

Prowadzimy kluczowe dla rynku projekty rozwojowe. Organizujemy dialog pomiędzy firmami, wspieramy komunikację branży z instytucjami administracji rządowej oraz organizacji pozarządowych w Polsce i na Świecie.

Visit My Website
View All Posts