Poznaj partnerów polskiej misji na CCW 2017

Opublikowane przez: Polskie Forum Call Center
Kategoria: FCC News

Partnerzy polskiej misji na CCW 2017 odzwierciedlają 10 elementów składających się na spójny profil potencjału naszego kraju w obszarze customer service. Poznaj firmy, z którymi wspólnie będziemy reprezentować Polskę na największej w Europie imprezie branżowej.

 Dobór partnerów dla naszej misji było nie lada wyzwaniem. Zależało nam na możliwie pełnym zaprezentowaniu możliwości i osiągnięć naszego kraju w obszarze produktów i usług wspierających obsługę klienta. Postawiliśmy sobie, ale i potencjalnym partnerom ambitny cel zdefiniowania unikalnego przesłania, które połączone razem przedstawią spójny obraz potencjału Polski.

Na polskim stoisku podczas CCW 2017 zaprezentujemy odwiedzającym potencjał Polski jako kraju innowacyjnego, z wypracowanym know how, obecnym światowych rynkach i otwartego na współpracę. Nasze możliwości osadzamy w trzech obszarach kompetencyjnych: wielojęzyczne usługi contact center, nowoczesne systemy contact center oraz innowacyjne rozwiązania wspierające pracę centrów obsługi. Ta właśnie systematyka stanowiła podstawę doboru partnerów.

Poznaj partnerów polskiej misji na CCW 2017