Polskie Forum Call Center

Poznaj partnerów polskiej misji na CCW 2017

Partnerzy polskiej misji na CCW 2017 odzwierciedlają 10 elementów składających się na spójny profil potencjału naszego kraju w obszarze customer service. Poznaj firmy, z którymi wspólnie będziemy reprezentować Polskę na największej w Europie imprezie branżowej.

 Dobór partnerów dla naszej misji było nie lada wyzwaniem. Zależało nam na możliwie pełnym zaprezentowaniu możliwości i osiągnięć naszego kraju w obszarze produktów i usług wspierających obsługę klienta. Postawiliśmy sobie, ale i potencjalnym partnerom ambitny cel zdefiniowania unikalnego przesłania, które połączone razem przedstawią spójny obraz potencjału Polski.

Na polskim stoisku podczas CCW 2017 zaprezentujemy odwiedzającym potencjał Polski jako kraju innowacyjnego, z wypracowanym know how, obecnym światowych rynkach i otwartego na współpracę. Nasze możliwości osadzamy w trzech obszarach kompetencyjnych: wielojęzyczne usługi contact center, nowoczesne systemy contact center oraz innowacyjne rozwiązania wspierające pracę centrów obsługi. Ta właśnie systematyka stanowiła podstawę doboru partnerów.

Poznaj partnerów polskiej misji na CCW 2017

Exit mobile version