Polskie Forum Call Center > Artykuły > News / Partner > Uderzeniem w dzwon otwarcia Avaya zainauguruje notowania na nowojorskiej giełdzie NYSE

Uderzeniem w dzwon otwarcia Avaya zainauguruje notowania na nowojorskiej giełdzie NYSE

Opublikowane przez: Avaya
Kategoria: News / Partner

Avaya Holdings Corp. (NYSE:AVYA), czołowa firma działająca w obszarze komunikacji biznesowej, w dniu 17 stycznia uczci swój debiut giełdowy uderzeniem w dzwon otwarcia nowojorskiej giełdy NYSE (New York Stock Exchange). Avaya wchodzi na giełdę po pomyślnym przeprowadzeniu restrukturyzacji finansowej, która umożliwiła obniżenie zadłużenia firmy o miliardy dolarów i przeznaczenie 300 mln dolarów na inwestycje w innowacje techniczne i wzrost.

„W imieniu całego zespołu oraz naszych klientów i partnerów mam zaszczyt uczczenia debiutu giełdowego nowej firmy Avaya, która jest bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej skoncentrowana na utrzymaniu czołowej pozycji w obszarze transformacji cyfrowej”

– powiedział Jim Chirico, prezes i dyrektor generalny firmy Avaya.

„Dzięki naszym innowacjom i doświadczeniu we wdrażaniu różnej skali rozwiązań Avaya zajmuje strategiczne miejsce w obszarze łączności dla przedsiębiorstw obsługując ponad 130 tys. klientów działających w 220 tys. lokalizacji na całym świecie, ponad 90% firm z listy Fortune 100 i ponad 100 milionów użytkowników”.

Chirico dodał:

„Avaya jest także jednym z największych dostawców rozwiązań Unified Communications i Contact Center w chmurze. Mamy przed sobą wspaniałą przyszłość. Zaledwie około 10% klientów korzystających z naszych Contact Center zmigrowało je do chmury. Jesteśmy pasjonatami jeżeli chodzi o elastyczność, otwarte architektury i różnorodność wariantów wdrożeniowych, dzięki którym nasi klienci mogą podołać oczekiwaniom rynku, a nawet je przekraczać, skutecznie konkurować i korzystać z takich nowinek technologicznych, jak sztuczna inteligencja, blockchain czy Internet rzeczy”.

Transmisja na żywo ceremonii otwarcia na stronie NYSE (http://livestream.com/NYSE) jest zaplanowana na 17 stycznia 2018 r., na godz. 15.30 czasu polskiego. Na tej samej stronie zostanie następnie udostępnione nagranie z tego wydarzenia.

Również od 17 stycznia 2018 r. akcje firmy Avaya będą notowane na NYSE nosząc symbol giełdowy AVAYA.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.